15. 6. 2018

PREMIÉRA: Brácha do deště

Opěvované představení KARKULKA SE NESTYDÍ bylo mnohými považováno za jedno z nejlepších a pan Ptáček ho proto vyřadil z repertoáru. „Jestli to představení bylo tak skvělé, tak ho už určitě každý viděl a nemá smysl ho nadále nasazovat. To raději připravíme něco nového, i kdyby to mělo být jen z poloviny tak dobré!“ uvedl pro letní přílohu časopisu Uvědomělý divadelník.

Diváci, kterým přirostl k srdci sebestředný tepličák Rostislav Kozela, však nemusejí zoufat. Rosťa se vrátí i letos, tentokrát ovšem jako hvězda představení BRÁCHA DO DEŠTĚ. Zastihli jsme ho v samoobsluze a požádali ho, aby nám přiblížil, co v létě můžeme čekat.

"Já vám to řeknu takhle: kdo má srdíčko na svym místě, ten se sem prostě rád vrací. A já mám srdíčko na svym místě, takže, logicky, jsem se vrátil. Navíc jsem vzal i bráchu Milana a trošku jim to tady vylepšíme. Těch rohlíků je deset. - Jo jasně, tak patnáct, pardon. Se na mě tak nekoukejte, jsem taky dělal na účňáku brigošku v sámošce a tyhle podvodníčky s rohlíkama znám. Ale to není můj případ, přísahám!"

Více info o představení ZDE